Як повідомляє The Telegraph, університет нагородив співачку як найкращого філантропа року (людина, яка займається благодійністю). Премію імені проповідника Пітера Дж. Гомеса співачці було присвоєно 28 лютого в кампусі навчального закладу.

Університет висловив подяку за побудований в її рідній країні Барбадос Центр онкології та ядерної медицини для діагностики та лікування раку молочної залози.

Ріанна вже давно займається благодійною діяльністю і під час своєї зворушливої промови вона розповіла, чому вирішила допомагати людям і що бути філантропом насправді куди простіше, ніж багато хто думає.

Коли мені було п'ять або шість років, я бачила по телевізору багато роликів про страждання дітей в інших частинах світу. Ролики, які говорили: "Ваші 25 центів можуть врятувати одну дитину". Я думала: скільки монеток по 25 центів потрібно зібрати, щоб врятувати всіх дітей в Африці? Тоді я пообіцяла собі, що коли виросту і розбагатію, то обов'язково допоможу їм. Але тоді я не думала, що у мене дійсно буде така можливість. У 17 років я почала свою кар'єру тут, в Америці, а в 18 вже провела першу благодійну кампанію, – поділилась Ріанна.

Читайте також: Щирі та безпосередні: фото голлівудських зірок з вечірки "Оскару"