62-річний кінорежисер з'явився на Оскарі-2020 разом зі своєю дружиною – продюсеркою Тонею Льюїс Лі. Для спільного виходу жінка обрала лаконічну білу сукню в підлогу зі сріблясто-блакитними сережками, в той час як її чоловік приємно вразив усіх присутніх.

До теми: Церемонія нагородження премії Оскар-2020: онлайн-трансляція


Спайк Лі і Тоня Льюїс Лі на червоній доріжці Оскара-2020 / Getty Images

На Спайку Лі був класичний костюм фіолетового кольору з жовтим окантуванням і кепі в тон до образу. Втім, чітко окреслені цифри на лацканах режисерах привернули увагу усіх цифри "2" і "4" символізували порядковий номер загиблого в авіакатастрофі баскетболіста Кобі Браянта. Для червоної доріжки Спайк Лі також обрав оранжево-зелені кросівки Nike, фірму яких носив Кобі Браянт як для матчів, так і для повсякдення.

Що відомо про смерть Кобі Браянта?Трагедія сталась у переддень Греммі, 26 січня. Приватний гвинтокрил, який належав 41-річному баскетболісту Кобі Браянту, впав внаслідок авіакатастрофи. Наразі причини з'ясовуються, а у ЗМІ дізнались, що падіння гелікоптера сталось за 25 хвилин після зльоту. Гвинтокрил набрав висоту 500 метрів, коли з ним втратили зв'язок авіадиспетчери. На час катастрофи на борту перебували 9 осіб, серед яких – сам баскетболіст та його 13-річна донька Джіанна. Всі вони загинули.