Олег Боднарчук став запрошеним гостем популярної програми "Слава+", де розповів про співпрацю з вітчизняними артистами та свою творчість. Окрім цього, відомий режисер заявив, що підтримує і розуміє зірок, які мають налагоджену роботу з політиками та виступають на їхніх заходах.

Читайте також: Продюсер Олег Боднарчук розповів, скільки ALEKSEEV заробляв на початку кар'єри

У наш час, слава богу, хтось дає їм гроші. Де їм ще заробляти зараз? Корпоративи закінчились. Те, що вони їздять Україною – це іміджева історія. Це абсолютно не ті гроші, які їм платили раніше всі ці "Партії регіонів" і т. д. на своїх корпоративах,
– заявив Олег Боднарчук.

За даними режисера, популярні артисти в середньому влаштовують 2 тури на рік, тому отриманих грошей їм просто може не вистачати для запису нових пісень і розвитку своєї кар'єри. Саме тому Олег Боднарчук не засуджує рекламні проекти за участю артистів та їхні виступи на заходах політиків.

"Підрахуй, скільки квиткова каса може принести грошей, потім затрати і ти зрозумієш, що це взагалі не гонорар в 20-30 тисяч євро, які платили раніше", – пояснив ведучому Славі Дьоміну Олег Боднарчук.

Більше цікавих фактів з життя режисера Олега Боднарчука дивіться у новому випуску "Слава+": відео