Food and Drinks

Не хочете до реанімації – ніколи не змішуйте ці ліки та продукти з алкоголем
1 трав
19:30
Наближається Світле Воскресіння Христове. Для українців Великдень – це не лише святочна служба в церкві, освячення яєць та пасок, а ще й бучне розговіння після суворого посту (навіть для тих, хто й не постував ). І традиційно застілля в колі сім'ї та друзів супроводжують алкогольні напої.
Звички з дитинства: що таке "комфортна їжа" та в чому її небезпека
9 квіт
20:12
Комфортна їжа – це страви, які змушують нас відчувати ностальгію. Зазвичай вона характеризується високою калорійністю та швидким способом приготування, наприклад смаженням на олії. Ностальгія може виникати в конкретної людини, або ж бути характерною для цілої культури чи покоління.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.