Незвичний подарунок реперка заховала на кухні та очікувала, коли найближчі друзі її обранця зберуться в їхньому маєтку. Коли ж гості прийшли, Cardi B наголосила, що в артиста є все, тому здивувати його складно. Спеціально для іменинника вона придбала великий холодильник, в якому помістила 500 тисяч доларів.

Дивіться також: Cardi B оголила груди у провокативній сукні: фото 18+

Спершу Offset не зрозумів, у чому сюрприз, тому навіть не хотів вставати і дивитись на нову техніку в їхньому домі, назвавши дружину божевільною. Однак друг репера, який стояв поряд з холодильником, відкрив дверцята і показав стоси грошей. Cardi B поцікавилась у співака, що він хотів би придбати на таку кругленьку суму – нову машину, коштовності чи вбрання, – він вирішив поки не давати відповіді.

Та на цьому свято не завершилось. Одразу після домашнього застілля Cardi B та Offset вирушили на розкішну вечірку, яку влаштували в Лос-Анджелесі. Великий торт, багато музики та алкоголю, відеоігри – такими сюрпризами потішила іменинника його кохана. Все це прихильники реперів можуть побачити у мережі, адже як Cardi B, так і Offset залюбки опублікували святкові ролики у мережі.