Новинами та планами щодо України 40-річний Гуф поділився на особистій сторінці в інстаграмі. Попри заборону на в'їзд через виступи в анексованому Криму, репер не лише відкриває власний бізнес у нашій столиці, а й прагне приїхати у країну з концертами.

Читайте також Побиття популярного репера Гуфа у Москві: з'явилися гучні деталі

Так, одяг особистого бренду Гуфа LUGANG доступний для українських покупців у режимі онлайн, а після скасування карантинних заборон – на вулиці Пирогова у Києві. Знаково, що безліч речей прикрашає принт з московськими "Сталінськими висотками" – сім радянських хмарочосів. Саме з цього малюнку починається ролик, пісню до якого Гуф записав ще у 2012 році.

Гуф разом з тим зробив ще один гучний анонс: репер планує всеукраїнський тур. З концертами він хоче з'явитися у восьми містах нашої держави, які поки не став розсекречувати. Артист планує дивувати публіку новою програмою та треками з останнього релізу. Наразі невідомо, як Гуфу вдасться перетнути кордон, адже після невдалої спроби порушити українське законодавство він потрапив й до бази "Миротворець".

Як настрій, хлопці та дівчата? Загалом, ми знову летимо на Україну. Не хочу загадувати, але впевнений, що буде сильно… Коротше, Україно, вісім міст – вісім концертів,
– оголосив репер римованими рядками.

Нагадаємо, що у серпні 2016 року Гуфу так і не вдалося провести свій концерт в Одесі. Тоді адміністрація клубу вирішила порушити заборону, організувавши йому виступ попри те, що в'їзд до України виконавцю було заборонено ще у березні того ж року. Російського репера не пустили в Україну, а згодом Гуф потрапив у чорний список "Миротворця". Причиною стала незаконна концертна діяльність на території окупованого Росією Криму.