Регіна Тодоренко через некоректні формулювання стала об'єктом осуду та цькування в мережі. Її почали засуджувати за висловлення, співпрацю з телеведучою вже припинили декілька відомих брендів. Проте співачка знайшла спосіб виправити ситуацію і вже почала роботу над новим проєктом, який стосуватиметься домашнього насильства.

Читайте також: Слава Камінська зізналася, що була жертвою домашнього насильства

Регіна випустить серію тематичних програм, які стосуватимуться проблем у сім'ї. Першою героїнею стала блогерка-феміністка Олександра Мітрошина. Сьогодні, 29 квітня, в інстаграм-сторіс дівчина заявила, що невдовзі до неї приїде Тодоренко та знімальна група для інтерв'ю.

До мене за півгодини приїде Регіна Тодоренко зі знімальною командою брати у мене інтерв'ю для фільму про домашнє насильство. У п'ятницю він вийде,
– повідомила блогерка.

Олександра Мітрошина стане героїнею програми Регіни Тодоренко: дивіться відео онлайн

Нагадаємо, днями Регіна Тодоренко разом із чоловіком Владом Топаловим дала онлайн-інтерв'ю, в якому йшлося і про домашнє насильство. Під час розмови телеведуча сказала: "А що ти зробила для того, щоб він тебе не бив? А що ти зробила для того, що він тебе вдарив?". Такі висловлення неабияк обурили користувачів мережі, в результаті чого виник скандал.