Для радіоефіру зірка обрала легку чорну сукню до колін, накинувши зверху чорний кардиган з поясом. Крізь одяг користувачі змогли розгледіти округлий животик ведучої, який вона ретельно приховує від сторонніх очей.

Читайте також: Кого народить вагітна Регіна Тодоренко: російські ЗМІ назвали стать

Незважаючи на ймовірний статус вагітної, Регіна впевнено і швидко станцювала в дуеті з російською ведучою станції Аллою Довлатовою. Кумедний відоролик вже з’явився на її Instagram-сторінці.

Нагадаємо, що перші чутки про очікування первістка від російського співака Влада Топалова з’явились після провокативного допису Регіни, де вона заявляла, що "майже 9 місяців виносить це чудо, яке зовсім скоро з'явиться на світ". Також пишна сукня наче підкреслювала її округлий живіт. Згодом виявилось, що зірка мала на увазішоу "П'ятниця з Регіною" як своє дітище.

Але кілька тижнів тому вона з’явилась з Владом Топаловим на червоній доріжці російської премії, де одягнула широку сукню з-під якої, за спостереженнями фанатів і журналістів, проглядався вагітний живіт. 25 липня артист неочікувано зробив пропозицію одруження Регіні Тодоренко.