Регіна Тодоренко завжди виглядає розкішно, а її струнка талія викликає тільки захоплення у прихильників. Відтак співачка, яка наразі проживає у США, розповіла, що вона їсть на сніданок.

Читайте також: Регіна Тодоренко приголомшила неймовірною розтяжкою: фото

Українська знаменитість підтвердила думку експертів, які зазначають, що сніданок – найважливіший прийом їжі за весь день. Тому варто ретельно обирати продукти, які принесуть користь та заряд енергії на весь день.

Найважливішою частиною раціону я вважаю сніданок. Щоб день пройшов продуктивно, важливо дати організму якомога більше енергії. Мій сніданок – це домашній йогурт, який я готую сама, свіжі фрукти і сир "Ламбер". Здається, це найбільш корисна їжа для здоров'я. Та ще й дуже смачна,
– поділилась Регіна Тодоренко.

Однак зірка додала, що через шалений ритм життя вона часто не може дотримуватись правил здорового харчування. Саме через це Регіна Тодоренко звернулась до своїх прихильників, щоб хоча б вони дотримувались дієти та стежили за своїм здоров'ям. Фоловери з захопленням відреагували на допис співачки та в коментарях поділились своїми правилами ранкового харчування.