Про це пишуть на EOnline.

На знімальний майданчик 20th Century Fox Раян запросив підопічних дітей з благодійних фондів "Make-A-Wish America" і "Children's Wish Foundation of Canada". Він поводив їх місцями зйомок нового фільму "Дедпул 2", прем'єра якого запланована на 18 травня 2018 року, зробив декілька спільних кадрів, а також подарував декілька сувенірів на згадку.

Читайте також: В мережі з'явився трейлер фільму "Дедпул-2"

Найкрутіше в тому, щоб грати Дедпула – можливість запросити таких дітей на знімальний майданчик. Дедпул дав раку "під дих", але ці діти роблять це кожен день,
– зазначив Райан Рейнолдс у своєму Instagram.

Однак у такому випадку навіть знайшлись недоброзичливці, які зауважили, що перший фільм "Дедпул" зовсім не для дітей і на таке "доросле кіно" їх запрошувати не варто.

Про що йдеться у фільмі "Дедпул"?

Фільм "Дедпул" розповідає про колишнього спецназівця Уейді Вілсона, у якого було щасливе життя та кохана дівчина. Але його життя різко змінилось, коли він дізнався про рак, який поступово вбивав його тіло. Тоді впливові люди порадили йому піти на експеримент та стати людиною, в якого з неймовірною швидкістю регенерувалось його тіло.

Поряд з цим, у нього з'явились суперможливості, через що його перетворили у військову програму з кодовою назвою "Зброя Х".