Про це зірка фільму "Дедпул" зізнався на своїй сторінці в твіттері. Раян оприлюднив сімейне фото з прогулянки, де гуляє з Блейк і дитиною.

Читайте також: Міранда Керр підтвердила народження третьої дитини: названо ім’я і стать

Я люблю Британську Колумбію. І хочу, щоб мої доньки росли на тому ж ігровому майданчику на природі, де ріс я,
– поділився Рейнольдс в соцмережі.


Щасливі Блейк Лайвлі та Раян Рейнольдс з донькою / Twitter / @Ryan Reynolds

Щоправда, окрім статі дитини фанати більше нічого не дізнались. Обличчя дівчинки він замалював за допомогою фоторедактора, а її ім’я вирішив поки тримати в таємниці. Жодних заяв також не робить і Блейк Лайвлі без зайвого галасу журналістів.

Додамо, що про треті пологи кіноактриси у ЗМІ дізнались лише на початку жовтня, а відбулись вони насправді ще у серпні. Таким чином зірки хотіли зберегти конфіденційність та насолодитись одне одним. Про третю вагітність пара зізналась публіці лише у травні цього року, коли Блейк вже була на шостому місяці вагітності.

Що відомо про стосунки Раяна Рейнольдса та Блейк Лайвлі? Після серії невдалих романів з акторами Блейк Лайвлі познайомилась із Раяном Рейнольдсом у Голлівуді. Всього 11 місяців роману їм вистачило, щоб зрозуміти, що це саме та людина, з якою варто йти до вівтаря. Офіційно Блейк і Раян одружились у 2012 році.

Від початку стосунків актори вирішили не афішувати своє приватне життя, тому вкрай рідко вони дають інтерв'ю та розповідають про свої стосунки. Водночас у мережі Блейк Лайвлі та Раян Рейнольдс залюбки діляться спільними знімками та кадрами з відпочинку. Подружжя виховує двох доньок: 4-річну Джеймс та 2-річну Інес.