Фільм "Володар перснів" є одним з найпопулярніших у жанрі "екшн", тож про геройську роль у картині мріють чимало акторів. Однак є й такі, які легко відмовилися від престижної пропозиції. На сайті Just Jared пишуть про те, що під час ефіру в шоу The Howard Stern Show Рассел Кроу розповів, чому не прийняв пропозицію.

Читайте також: Оскароносний Шон Пенн зніме фільм, головні ролі в якому зіграють він і його діти: деталі

Ведучий програми ще раз нагадав акторові, що команда пропонувала йому не лише зіграти Араґорна, але й дати 10% від прибутку фільму. За словами Рассела Кроу, на відмову від цієї ролі найбільше вплинула його інтуїція.

Я не думав, що Пітер Джексон дійсно хотів бачити мене у своєму фільмі. Думаю, його змусили поговорити зі мною, тому що в той період мене хотіли бачити всюди. Він, як і я, з Нової Зеландії, тому я почув все по голосу. І ось я говорю з ним телефоном і розумію, що він, здається, навіть не знає, де я знімався. Інстинкт підказував мені, що він примітив когось іншого. Це був Вігго Мортенсен,
– зізнався Рассел Кроу.

Також варто додати, що на початку 2000-х, коли актор став зіркою фільму "Гладіатор", фільми у жанрах "фантастика" та "екшн" користувалися куди меншою популярністю, ніж зараз. Тому Кроу і припустити не міг, що 10% від прибутку принесуть йому близько 100 мільйонів доларів.

Дивитися повне інтерв'ю Рассела Кроу: відео