12 жовтня 2019 року в Харкові відбувся футбольний турнір між Україною та Литвою. Перед початком матчу на поле вийшли представники обидвох команд і артист Дзідзьо, який урочисто виконав національний гімн. Потужний вокал приголомшив українців, які у мережі зізнались, що не очікували побачити академічний вокал від артиста. У програмі "Світське життя" Дзідзьо пригадав, як минув виступ та зізнався, що телефонував Олександру Пономарьову.

Важливо: Як Дзідзьо виконав гімн України перед матчем збірної у Харкові: відео

Я телефонував Олександру і радився як це правильно заспівати, як він це робив. Він мені дещо підказав і я хочу йому сказати: "Дякую",
– поділився Дзідзьо.

Окрім цього, артист зізнався, що не відчуває конкуренцію з Олександром Пономарьовим. Як і Дзідзьо, він майстерно виконав гімн, запис якого вже роками використовують українці.

"Моє бажання, щоб кожен артист України знав слова напам’ять і хто написав гімн", – додав Дзідзьо.

Наразі український співак планує записати національну пісню з симфонічним оркестром. Чи буде Дзідзьо змінювати мелодику гімну, його прихильники дізнаються тільки після презентації аудіо.

Дивіться, як Дзідзьо виконав національний гімн перед футбольним матчем: відео

Це не вперше у 2019 році українці чують гімн у виконанні вітчизняних артистів. Так, на День Незалежності його заспівали Тіна Кароль, Alina Pash, солістка гурту ONUKA Ната Жижченко, п’ять оркестрів та українські зірки світової оперної сцени – Андрій Романенко, Євген Орлов, Оксана Крамарева та Анжеліна Швачка.