Відтак, на 1 справу проти голлівудської зірки стало менше. Заяву невідомий чоловік подав ще у травні та звинувачував Кевін Спейсі в сексуальному насильстві, побоях і заподіянні емоційного розладу. Без пояснень 3 липня він вирішив її відкликати, повідомляє Hollywood Reporter.

Читайте також: Кевін Спейсі вперше після звинувачень у домаганнях звернувся до глядачів

Наразі всі інші кримінальні справи проти Спейсі продовжують розслідувати. Зокрема, двоє чоловіків звинувачували Спейсі у заподіяних сексуальних злочинах у 1992 та 2016 роках. Сам кіноактор заперечує всі заяви, а адвокати Спейсі заявляли, що звинувачення в домаганнях можуть бути сфабрикованими, оскільки позивачі хочуть заробити на скандалі грошей.


Кевін Спейсі і його жертви сексуальних домагань

Що відомо про скандал з Кевіном Спейсі? В кінці 2017 року декілька чоловіків і жінок звинуватили Кевіна Спейсі в сексуальних домаганнях. Актор визнав провину, вибачився, здійснив камінг-аут і пішов лікуватися від сексуальної залежності. Поліція Лос-Анджелеса передала всі матеріали в прокуратуру щодо звинувачень Кевіна Спейсі в домаганнях. У вересні 2018 року представники правоохоронних органів зняли зі Спейсі будь-які звинувачення, оскільки термін давності ймовірних злочинів давно минув. У грудні з'явилась нова справа стосовно актора (домагання до сина екс-ведучої Гізер Юнру) і в січні він повинен був постати перед судом.