Експерт порталу The Muse Річард Мой називав кілька простих речей, які не вимагають багато витраченого часу і зусиль, але сприяють кар'єрному зростанню.

Читайте також: Як зробити свій день продуктивним: дієві поради

Запросіть на каву керівника або колег

Під час невимушених перерв за кавою ви можете не тільки поспілкуватись, а й отримати цінний досвід. До того ж, чим краще ви комунікуєте із керівництвом, то тим більше ви здаєтеся перспективним працівником. Але не плутайте це із підлабузництвом.


Зустрічайтеся з колегами та керівництвом поза роботою

Не бійтеся висловлювати свою думку

Під час зустрічі з керівництвом, "летючок" з колегами та просто в процесі виконання завдань не бійтесь показувати свою точку зору. Так ви покажете, що ваша робота чи конкретний проект вас дійсно цікавить та турбує.

Записуйте свої досягнення

Записуйте свої в блокноті або документі на комп'ютері. І не лише для того, щоб час від часу себе винагороджувати за виконану роботу. Це допоможе не тільки в оновленні резюме, але й дозволить відстежувати власний прогрес.


Пишайтеся своїми досягнення та вчіться новому

Постійно вчіться

Використовуйте свій вільний від роботи час для навчання. Замість нескінченних сералів чи гортання стрічки в соцмережах – дивіться пізнавальні лекції чи читайте статті, які стосуються вашої професії.