Експерт порталу The Muse Річард Мой називав кілька простих речей, які не вимагають багато витраченого часу і зусиль, але сприяють кар'єрному зростанню.

Читайте також: Як зробити свій день продуктивним: дієві поради

Запросіть на каву керівника або колег

Під час невимушених перерв за кавою ви можете не тільки поспілкуватись, а й отримати цінний досвід. До того ж, чим краще ви комунікуєте із керівництвом, то тим більше ви здаєтеся перспективним працівником. Але не плутайте це із підлабузництвом.

Зустрічайтеся з колегами та керівництвом поза роботою
Зустрічайтеся з колегами та керівництвом поза роботою

Не бійтеся висловлювати свою думку

Під час зустрічі з керівництвом, "летючок" з колегами та просто в процесі виконання завдань не бійтесь показувати свою точку зору. Так ви покажете, що ваша робота чи конкретний проект вас дійсно цікавить та турбує.

Записуйте свої досягнення

Записуйте свої в блокноті або документі на комп'ютері. І не лише для того, щоб час від часу себе винагороджувати за виконану роботу. Це допоможе не тільки в оновленні резюме, але й дозволить відстежувати власний прогрес.

Пишайтеся своїми досягнення та вчіться новому
Пишайтеся своїми досягнення та вчіться новому

Постійно вчіться

Використовуйте свій вільний від роботи час для навчання. Замість нескінченних сералів чи гортання стрічки в соцмережах – дивіться пізнавальні лекції чи читайте статті, які стосуються вашої професії.