У США назріла ціла гвардія людей, які незадоволені політикою чинного глави Білого дому Дональда Трампа. Чимало їх і серед знаменитостей. Зокрема, співачка Майлі Сайрус часто заявляє про це у ЗМІ, а легендарний актор Роберт де Ніро без цензури висловив свою думку про Президента.

Читайте також: Трамп осоромився у мережі через дружину Меланію: фотодоказ

Зробив голлівудський актор це в прямому ефірі під час вручення нагород Tony Awards. Роберт де Ніро з лайливими словами заявив, що в США ситуація лише погіршилась з появою Дональда Трампа на президентському кріслі. Емоційний виступ підтримали інші голлівудські знаменитості, які з оваціями підвелись зі своїх місць.

Дональд Трамп вирішив не приховувати свого гніву та написав відповідь для актора, що посмів на весь світ критикувати його роботу. У дописі глава Білого дому не стримався та теж вдався до образ.

"Роберт де Ніро, персонаж з досить низьким IQ, у фільмах пропустив багато ударів по голові від справжніх боксерів. Я спостерігав за його виступом минулої ночі і дійсно бачу, що він "поплив". Думаю, він не розуміє, що економіка США зараз в кращому стані, аніж колись була, зайнятість на максимальному рівні, і багато компаній знов інвестують в нашу країну. Прокинься, відбитий!" – написав Дональд Трамп у соцмережі.