У мережі розпочалися обговорення стосунків Джастійна і Хейлі після того, як модель завітала без коханого на щорічний бал Інституту костюма музею Метрополітен, який ще по-іншому називають Met Gala.

Читайте також: У толстовці та на підборах: одягнися на прогулянку, як Хейлі Бібер

Але у середу, 8 травня, фотографи таки спіймали подружжя на прогулянці у Нью-Йорку. Щоправда, на знімках Джастін виглядає похмурим та закритим у собі, про що свідчать його пози і те, що він зберігав відстань з Хейлі.

Натомість дівчина була у більш піднесеному настрої та усміхалася.


Джастін і Хейлі Бібери / Getty Images


Джастін і Хейлі Бібери / Getty Images

Що відомо про стосунки Джастіна Бібера і Хейлі Болдуін?Про роман Джастіна Бібера та Хейлі Болдуін стало відомо ще у 2015 році. Тоді стосунки зірок тривали всього кілька місяців, після чого норовливий співак почав зустрічатись з Селеною Гомес. Несподівано Джастін Бібер вирішив припинити роман з артисткою та повернутись до Хейлі. Після розриву він підтримував Селену і щиро переживав через її госпіталізацію з нервовим зривом.

Після офіційних заручин Джастіна Бібера та Хейлі Болдуін артист придбав маєток в Канаді, вартість якого сягала понад 5 мільйонів доларів. Ймовірно, після весілля пара оселиться в розкішному будинку.