Видання cosmo.com.ua підготувало перелік професій, які є справді небезпечними для здоров’я.

Професії, що провокують нервові зриви

Проблеми із нервовою системою найчастіше мають менеджери середньої ланки, а також ті, хто має справу з маленькими дітьми – вихователі дитячих садків та вчителі початкових класів.

Читайте також: 5 помилок під час купання, від яких швидше старіє шкіра

Професії, що деформують спину

Часто серйозні проблеми зі спиною мають медпрацівники (стоматологи, хірурги, медсестри і акушери), які постійно перебувають у зігнутому положенні. З такою ж проблемою стикаються кравці та часто офісні працівники, які ігнорують вимоги щодо правильної осанки.

Професії, що провокують застуди та проблеми з горлом

Найчастіше застуда виникає у людей, що працюють ораторами: лектори, політики, актори, співаки тощо. Особливо серйозно це відбувається у театральних акторів, які під час промови піддають горло та носоглотку великому навантаженою. У театральних акторів є вірогідність розвитку навіть раку горла. Багато видатних акторів померли через цю страшну недугу.

Професії, які пришвидшують старіння

Тут дехто може здивуватись, але до цієї підрубрики віднесли стюардес та пілотів літаків. Справа у штучно створеному кліматі на борту. Він дуже висушує шкіру. Дерматологи стверджують, що через 200 годин польотів стюардеса старіє на 3-4 роки.

Професії, що провокують проблеми із серцево-судинною системою

Як відомо, проблеми із серцем виникають у схильних до повноти людей. Такі працівники найчастіше трапляються у закладах громадського харчування (кухарі, кондитери, пекарі), а також часто бухгалтери, вчителі та працівники комунальних служб.