Як повідомляє таблоїд Metro, Ел Джин заявив, що новини про закриття мультсеріалу "Сімпсони" – це всього лиш чутки. Творча команда вже розпочала роботу над створенням нового сезону, тому зупиняти успішний проєкт американський продюсер не має наміру.

Читайте також: Як би Тіна Кароль виглядала в серіалі "Сімпсони": кумедне фото

"Ми готуємо 32-й сезон, який стартує наступного року, і не плануємо зупинятися на цьому", – розповів Ел Джин.

Що таке "Сімпсони"?Це популярний анімаційний серіал, який створила американська кінокомпанія Fox. У "Сімпсонах" з гумором показали життя звичайної американської сім'ї. Головні герої – Гомер, Мардж, Барт, Ліса та Меґґі – завжди потрапляють у курйозні ситуації, від яких неможливо втримати сміх. Серіал популярний у всьому світі, а його залюбки переглядають як діти, так і дорослі.


Серіал "Сімпсони" не закривають / IMDb

Як поширились чутки про закриття "Сімпсонів"

Днями американський музикант і композитор Денні Ельфман розповів, що фінальні епізоди "Сімпсонів" глядачі можуть побачити вже до кінця 2020 року. Він не був впевнений в цій інформації, однак публічно висловив своє припущення.

Ну, з того, що я чув, він добігає кінця. Я не знаю достеменно, але чув, що це буде упродовж року,
– заявив Денні Ельфман.

Автор знаменитої мелодії "Сімпсонів" додав, що не очікував такої шаленої популярності проєкту. Мультсеріал вже 30 років посідає перші щаблі в рейтингах глядачів, а щороку мільйони людей переглядають улюблені епізоди. Тому новини про завершення епохи "Сімпсонів" викликали жваве обговорення у мережі, а чимало кіноманів звернулись до авторів серіалу з проханням не закривати його.