Про це вона заявила в інтерв’ю для The Guardian.

За словами Барбари Брокоолі, роль агента 007 повинна і надалі залишитись за чоловіком, а для жінок хтось інший хай створить окрему історію.

Читайте також: Джеймса Бонда вирішили вбити у новому фільмі

Бонд – чоловік. Це чоловічий персонаж. Він був написаний для чоловіка і залишиться чоловіком. Давайте краще створимо більше жіночих персонажів і придумаємо відповідну для них історію. Історії про Джеймса Бонда були написані в 1950-х, тому в їх ДНК є речі, які навряд чи зміняться,
– пояснила продюсерка.

Таку ж думку підтримала і актриса Рейчел Вайс, яка є дружиною одного з останніх виконавців агента 007 Деніела Крейга.

"Автор Ян Флемінг присвятив страшенно багато часу тому, щоб придумати цього особливого персонажа, безумовно чоловіка з характерним відношенням до жінок. Чому б не створити свою власну історію замість того, щоб вас порівнювали з усіма чоловіками , які виконували цю роль раніше? Жінки дуже цікаві, вони повинні мати свої власні історії", – заявляла в інтерв’ю для Telegraph Вайс.

Нагадаємо, що про ожіночнення відомого персонажа Джеймса Бонда вперше заговорили на фоні секс-скандалу в Голлівуді та після відмови Деніела Крейга виконувати роль у 25 частині бондіани. Але актор все ж погодився на зйомки і водночас заявив, що це буде його останній фільм в ролі суперагента.

У 2016 ролі зіграти Джеймса Бонда висловила бажання американська актриса Джилліан Андерсон та навіть розмістила на своїй сторінці у Twitter фейковий постер до фільму.


Неправдивий постер "Джеймса Бонда" з Джилліан Андерсон