Олексій Потапенко, більш відомий як Потап, порадив не впадати у відчай через закриття салонів краси та барбершопів. На період карантину варто шукати особливий імідж, який можна самому створити вдома. Потап продемонстрував це на власному прикладі, показавши ідеально виголену голову.

Дивіться також: Зірки "Жіночого Кварталу" заспівали про коронавірус: відео

Зайве волосся на голові збирає багато бактерій, а для барбершопів зараз не час. Продумай свій карантинний імідж, як я,
– зазначив Потап.

Як відомо, карантин ввели через пандемію коронавірусу. Наразі в Україні зафіксовано 218 випадків захворювання на COVID-19. Щоб уникнути епідемії, до 24 квітня будуть закритими всі навчальні заклади, кінотеатри, розважальні і торговельні центри тощо. Водночас аптеки та продуктові магазини будуть працювати у звичному режимі. ВООЗ та Міністерство охорони здоров'я радять не покидати свої домівки без нагальної причини та дотримуватись простих правил, що зменшують ризик інфікування коронавірусом.


Прості поради в час карантину / Інфографіка 24 Каналу

Водночас зірки, зокрема, Потап, створили своєрідну ініціативу у мережі. Вони дають онлайн-концерти для прихильників, діляться цікавими фільмами та книгами, а також музикою, щоб люди не сумували вдома. Тож проводьмо карантин з користю!