Чотири продукти для нарощування м'язів

М'ясо

Для росту м’язів потрібен білок (протеїн). Мінімальна добова норма білка 60 грам. Якщо його менше надходить в організм, то він буде "забирати" білок з м'язів, які ви задумали наростити.

Читайте також: Визначено найкращу дієту для мозку

Чудово підійдуть дієтичні види м’яса: індичка та курятина. Також можна обрати яловичину, яка містить креатин. Він здатний збільшити м'язову масу і одночасно зменшити кількість жиру.

Риба

Морська риба містить амінокислот не менше ніж м'ясо. Наприклад, скумбрія містить жирні ненасичені кислоти омега-3, які потрібні при нарощуванні м'язів.

А сьомга, лосось і тунець варто додати у раціон, навіть якщо ви просто стежите за своїм здоров’ям. Кількість білка у цій рибі досить, щоб покрити добову норму для організму.

Молочні продукти

Сир містить білки-казеїни, які легко засвоюється, а ще він багатий вітамінами А, С і В. Середня добова норма сиру складає 200 грам.

Кефір також покращує кісткову структуру і нарощує м'язову масу завдяки вітаміну D.

Читайте також: Що робити під час отруєння кавуном: головні симптоми

Овочі та фрукти

Спаржа має найбільше білка, ніж у будь-якому овочі. А ще в стручках багато цинку, що також сприяє зростанню м'язової маси.

З фруктів чудово підійде ананас. Його слід їсти після протеїнового обіду. Він допоможе швидше засвоїться білку.

Чорна смородина і вишня сприяють зміцненню мускулатури, а три плоди ківі в день зміцнять імунну систему. А також не забувайте про горіхи, в яких міститься багато протеїну.