Про це К'яра відверто розповіла шанувальникам на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також: Носила одяг від Zara: як формувався стиль блогерки К'яри Ферраньї 10 років тому – архівні фото

Як відомо, Ферраньї стала популярною у 2009 році завдяки своєму блогу The Blonde Salad. Тоді дівчина зустрічалася з Ріккардо Поццолі, який найімовірніше сам придумав стратегію розвитку і привів блог коханої до комерційного успіху. Однак їхні стосунки протривали не довше, ніж 6 років. Розставання, за словами блогерки, стало складним для неї. Додамо, що разом з цим екс-бойфренд залишився бізнес-партнером К'яри.

Зірка опублікувала світлину трирічної давнини, на якій вона одягнена у лікарняний одяг для пацієнтів, та розповіла свою історію. У травні 2016 року Ферраньї після розставання вона відчувала себе самотньою, самостійно жила у Лос-Анджелесі та зовсім не уявляла, що хоче робити у майбутньому.

Вона додала, що це фото було зроблене перед візитом лікаря, який неабияк налякав дівчину.

Читайте також: К'яра Ферраньї показала, як проводить час із сином: зворушливі фото

Лікар сказав, що мені було б важко завагітніти, тому що мої гормони не були збалансованими, а також синдром полікістозних яєчників (який часто буває у жінок). У цей час я ні з ким не зустрічалася і мати дитину не було моїм найголовнішим бажанням. Але я думала про те, що, коли я буду готова до цього, це може бути важко і мені ставало дуже сумно. Травень 2016 року був одним з найжорстокіших місяців мого дорослого життя, тому що мені довелося зіткнутися з усіма своїми страхами: здоров'ям, самотністю і розбитим серцем,
– розповіла К'яра.

Тоді Ферраньї було 29 років і візит у лікарні змусив її краще працювати зі своїм тілом: краще їсти, приймати вітаміни та відвідувати лікарів.

"А стосовно розбитого серця... Я знала, що наступна людина, яку я зустріну, стане єдиною... І через 3 місяці я зустріла Феде (Федеріко Лючія – чоловік К'яри та батько її дитини, – LifeStyle 24). Тому, якщо Ви зараз у складній ситуації... Дихайте та візуалізуйте те, що ви хочете у житті та насолоджуйтеся невідомим", – підсумувала італійка.

Додамо, 19 березня 2018 року К'яра Ферраньї народила свого первістка від чоловіка Федеріко (Fedez).