Карантин застав українців зненацька. І поки всі залишаються вдома, важливо створити комфортні умови для дітей та дорослих. А ще – потурбуватися про цікаве та змістовне дозвілля з малечею. Адже їм найважче перебувати в чотирьох стінах. Телеведучий за лаштунками шоу "Хто проти блондинок?" розказав Новому каналу, що він читає своїм дітям.

До теми Мотиваційний карантин: 5 фільмів від Григорія Решетника

Якщо ви вже всі сімейні фільми передивилися, поліпили з пластиліну, помалювали, пострибали, то:

"То почніть будувати халабуди, – рекомендує телеведучий Григорій Решетник. – Візьміть подушки, ковдри та стільці. І разом з малечею створіть "будиночок". Діти від такої гри будуть у захваті. Мої сини довго не вірили, що я дозволяю їм таке виробляти вдома. Зізнаюся, в дитинстві я обожнював робити різні конструкції з подушок. Радію, що й зараз можу так повеселитися!" (Усміхається)

Після таких рухливих ігор з дитиною варто відпочити. Можна пограти в шахи чи настільну гру.

Я люблю хлопцям читати. Їхні улюблені книги – про космос та динозаврів. До речі, у нас дуже багато енциклопедій про динозаврів. Діти із захватом роздивляються ілюстрації. Просять, щоб їм розказували про ці створіння. А ще я читаю синам Ліну Костенко. Хочу, аби вони відчували мелодійність української мови. Знайомте й ви своїх дітей із творами українських класиків!
– розповів Гриша Новому каналу.