52-річна позувала в нарядах нових колекцій брендів як Prada, Oscar de la Renta і Valentino. Автором фотосесії став Віктор Демаршельє, молодший син легендарного французького фотографа Патріка Демаршельє.

Крім модної зйомки, Кроуфорд дала інтерв’ю Town & Country, у якому розповіла про свою кар'єру та успіх 16-річної доньки Кайї Гербер.

Читайте також: Наомі Кемпбелл відредагувала ніс до невпізнання: фото

Про кар’єру

Сінді зізналася, що не очікувала, що її кар'єра у модельному бізнесі буде тривати настільки довго.

"Коли мені було 20, я думала, що моя кар'єра триватиме максимум 10 років. Минуло дуже багато років, але я все ще тут", – розповідає модель.

Сінді Кроуфорд для Town & Country

Про оголені фотосесії

"Я багато раз позувала оголеною. Шкодую, що піддалася на вмовляння і погодилася зніматися", – каже зірка.

Про дітей

Кроуфорд згадала і про модельну кар'єру своїх дітей - 16-річної Кайї Гербер, яка впевнено підкорює світові подіуми, а також 18-річного Преслі Гербера, який працює і моделлю і фотографом.

За словами зірки, вона бере активну участь у розвитку кар'єри своїх дітей у моделінгу і зізнається, що поки вони не досягнуть певного віку, хоче контролювати їх дії.

"У них є власні агенти, але протягом першого року я контролювала всі процеси на 100 відсотків. Звісно ж, я хочу дати їм можливість керувати їх власною кар'єрою, але поки вони не готові до цього. Зараз кожна їх дія відбувається з моєї згоди і, звичайно, мене це заспокоює", – ділиться Сінді.

Кроуфорд також розповіла, які професійні поради дає нащадкам. Зокрема, вона старається бути прикладом для Кайї та Преслі.

"Діти не завжди вас слухають, але вони завжди стежать за тим, що ви робите. Якщо ви ввічливі з людьми, вони вчаться бути ввічливими. Якщо для вас у пріоритеті час у сімейному колі, то для них спільне проведення часу стане нормою. Якщо я буду постійно критикувати себе на очах у своїх дітей і говорити, що я постаріла, у мене багато зморшок, я не можу з'їсти цей шматочок торта, бо стану товстою, то вони будуть вести себе точно так само. Ви завжди будете для них прикладом", – додає вона.

Про ставлення до грошей

Кроуфорд пригадала, як їй доводилося важко працювати, щоб допомагати своїй сім'ї. Вона працювала на кукурудзяних полях, отримуючи 4 долари на годину, поки не почала модельну кар'єру в 17 років і стала заробляти по 1 тисячі доларів на день.

"Моїм дітям дуже пощастило, тому що гроші не є для них мотивуючим фактором в цей момент в їхньому житті. Проте гроші були мотивацією для мене, коли я почала свою кар'єру. Я весь час відчувала відповідальність перед своєю сім'єю і працювала весь час", – наголосила Кроуфорд.