Традиційно на Масляну в народі влаштовують гучні гуляння та веселощі. У 2020 році святкування припадає на понеділок, 24 лютого, і триватиме аж до неділі, 1 березня. З нагоди цього свята привітайте рідних та близьких привітанням у прозі та віршах.

Читайте також: Коли святкують Масляну в Україні: дата і традиції

Привітання з Масляною у прозі

Вітаю з Масляною! Нехай доля завжди береже вас. Нехай ваше життя буде яскравим і солодким, як мед, а любов – гарячою, як свіжоспечений млинець, а матеріальний добробут – жирним, як домашня сметанка.


Привітання з Масляною 2020

Бажаємо вам на Масляну щастя і радісних турбот. Нехай в душі оселиться весна, а очі сяють теплом і веселощами. Бажаємо, щоб ваше життя йшло як по маслу, було легким і насиченим цікавими моментами. Зі святами вас!

***

Вітаю з Масляною. Бажаю, щоб жоден млинець в житті не був комом, щоб зима завершила своє торжество і пустила в серце квітучу та ніжну весну. Бажаю жити, катаючись сиром в маслі, бажаю добрих друзів і справжнього щастя.

***

Масляна – світле свято, сила якого здатна творити чудеса! Нехай в цей день всі печалі, усі негаразди назавжди підуть з вашого будинку. Бажаю, щоб ваше життя було таким же теплим і солодким, як сьогоднішні млинці!

***

Вітаю з Масляною, з чудовим святом млинців! Бажаю, щоб в житті було стільки радості і достатку, скільки напечених усіма разом в це свято смачних млинців. Бажаю, щоб будь-яка печаль розтопилася, немов масло, щоб серце залишило все погане в зимових заметах і все прагнуло до весняного щастя.

***

Вітаю Вас з Масляною! Нехай минула зима забере з собою все, що могло змусити плакати і переживати, а весна буйним цвітом і теплим вітром принесе у Ваші будні світло, добро і удачу!

***

Вітаємо з Масляною! Вітаємо з весною, з яскравим сонечком, чистим небом, з народним гулянням і веселощами! Нехай у ці дні і цілий рік у вашій душі цвіте і пахне весна! Нехай навколишній світ буде добрим і сонячним, нехай у вас з’являться нові друзі, а старі стануть ще ближчими і ріднішими! Любові вам і взаєморозуміння, веселих свят і успішних буднів, краси й теплоти у стосунках, радості буття і столів, які будуть ламатися від страв!

***

В період Масляної ми проводжаємо зиму, а з нею всі неприємності та негаразди! На порозі весни, в найсмачніше свято, хочеться побажати оновлення і веселих днів, щедрого столу, гостинного будинку, достатку. Хай сонце світить яскравіше, нехай біди пройдуть повз, а в серці назавжди оселиться щастя та добро. З Масляною!

Привітання з Масляною у віршах

Зі святом вітаємо,
Приходьте в гості!
До нашого ганку
На ситу Маслянку!
Почастуємо млинцями,
На сметані пампушками,
Пиріжками пишними
З медом та вишнями!
Зимі – помахаємо,
Весну привітаємо!

Бажаю Вам за стіл сісти,
Млинців з ікрою поїсти,
Спалити бабу, зиму провести
Мене в прощений день пробачити.

***

Масляна, крутися,
До Великодня простягнися,
Від Великодня до Петра,
А від Петра та до тепла…

***

Масляна до нас прийшла,
Значить, скоро вже весна.
Веселись, гуляй, народ:
Пісні, танці, хоровод!
Всім бажаю я достатку,
Щоб було усе в порядку,
І млинців більше з маслом,
Щоб життя було прекрасним!

***

З Масляною вітаю!
Щастя і добра бажаю!
Будь завжди, як смачний млинець –
Гарячий, свіжий, молодець!