На державному рівні вперше це свято відзначили 22 січня 1999 року. Відзначаючи День соборності, ми повинні берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар Незалежності.

Читайте також: Вихідні дні-2020: календар свят в Україні

Привітання з Днем соборності України у прозі

З огляду на те, що вороги хочуть пошматувати, розірвати нашу державу на декілька клаптиків, цей день – дуже знаменна дата для нашої вітчизни. Україна – велика, різна за віросповіданням та ментальністю, але українська нація – це єдина, велика сім'я і ми будемо захищати нашу державу, допоки нам вистачить сил. І поки ми разом, доти ми сильні і лише разом зможемо подолати ворога. Україна – єдина!

22 січня ми святкуємо День соборності України – день, який символізує єдність земель України. Всім жителям країни бажаємо зберігати силу духу, бадьорість і оптимізм. Нехай в кожній родині панує мир і спокій, любов і взаєморозуміння. Ми віримо в наше світле майбутнє і будемо сприяти розвитку і процвітанню улюбленої країни.

***

Зустріньмо свято соборності з вірою в щасливе і мирне майбутнє нашої держави. Нехай любов до рідного краю згуртовує нас в ім'я процвітання демократичної і могутньої України.

***

22 січня український народ щорічно святкує День соборності України. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

***

Вітаємо всіх українців з Днем соборності. Це одне з найважливіших свят нашої країни, що символізує те, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити. Давайте ж ніколи, які б негаразди нас ні чекали, не будемо про це забувати.

Привітання з Днем соборності України у віршах

Не треба нам сварок, незгоди, ганьби!
З'єднали країну ми навіки.
Не зможе ніщо наш союз розірвати.
Соборна країна! Ви чуєте?! Ні?!
Одна Україна! Єдиная мати!
І краще країни нам не знайти!

Велична і свята, моя ти Україно,
Лише тобі карать нас і судить
Нам берегти тебе, соборну і єдину
І нам твою історію творить!

***

Я співаю про тебе, прекрасна країна,
Де хлібами духмяними вкриті поля,
І про шлях твій до волі, моя Україно,
Незалежна та славна слов’янська земля.

***

Живи, Україно, живи для краси,
Для сили, для правди, для волі!
Шуми, Україно, як рідні ліси,
Як вітер в широкому полі.

***

День соборності відзначить
Український весь народ,
Кожен українець щастя
У це свято нехай знайде,
Згадаймо ми сьогодні разом
Про єдність всієї країни,
Світ панує нехай в Україні,
І не буде нехай війни!