Жінки приносять в життя будь-якого чоловіка радість, сміх і відчуття потрібності. Потіште прекрасних жінок чудовими привітаннями на 8 березня. Навіть якщо ви влаштуєте скромне свято, але від душі вимовите красномовні привітання та подаруєте букет, жінки будуть у захваті!

Читайте також: Привітання з 8 березням вчительці у прозі та віршах

Привітання з 8 березня у прозі

Нехай у свято 8 березня ласкаве весняне сонце зігріє своїми ніжними променями. Неперевершена краса і пахучі квіти зачарують своїм чарівним ароматом. Теплі посмішки та люблячі очі всіх рідних і близьких людей тішать серце. А щастя, успіх і любов нехай йдуть поруч довге і світле життя.


Привітання з 8 березня у прозі

Вітаємо прекрасну половину людства з 8 березня! Нехай всі аромати квітів для вас пахнуть, дарують вам свою ніжність і красу. Нехай цей весняний день тішить вас теплом, а чоловіки – увагою. Нехай життя подарує вам тільки приємні миті, теплі ніжні зустрічі та люблячі серця.

Читайте також: Зі святом 8 березня: що побажати дружині, мамі, сестрі і бабусі

Бажаю тобі в це прекрасне весняне свято тільки щирих привітань і емоцій, довгоочікуваних пропозицій і зізнань, а також щирих посмішок і завзятого настрою. Нехай кожен твій день буде немов свято 8 березня: дарує приємні події і тільки хороших і чесних людей на життєвому шляху. Цілую і обіймаю!

***

Поспішаю привітати з 8 березня чарівну і воістину прекрасну жінку! Нехай свято весни прийде зі своїм найкращим подарунком у вигляді гарного настрою, щастя і душевного підйому. У цей день залишається побажати тільки чистого, справжнього кохання, вірності і, звичайно ж, відмінного здоров’я.

Привітання з 8 березня у віршах

Хай сонце заходить з весною в твій дім
Хай з снігом розтануть і біль твій і гнів
Хай білий пролісок любов принесе
І хай тобі завжди весело буде


Привітання з 8 березня у віршах

Посміхнися! Тане сніг,
Щастя падає до ніг,
Нині твій весняний день,
Сонця, квітів і пісень!

Читайте також: Зі святом 8 березня – зворушливі привітання коханій дівчині

Нехай до твоїх ніг кладуть серця без бою.
В захопленні п’яніють без вина.
Нехай не гасне полум’я любові,
Нехай в душі завжди цвіте весна.

***

Хай зігрівають душу вам красою
Весни тендітні пелюстки,
І розливаються джерельною водою
Кохання й щастя гомінкі струмки.