Традиційно у серпні відзначають три Спаси, пише 24 канал. Всі вони є неперехідними, тож з року в рік відзначаються в один і той же день.

Читайте також Горіховий Спас 2022: що потрібно святити у церкві

14 серпня християни відзначали перший Спас – Медовий, який ще має назву Походження чесних древ Животворящого Хреста, 19 серпня відзначався Яблучний Спас або Преображення Господнє, а от третій Спас – Горіховий, всі відзначають 29 серпня. В Народі Горіховий Спас також називають Хлібним. Свято також носить назву Перенесення Нерукотворного Образу Спасителя

За віруваннями, Ісус Спаситель вмився холодною водою та промокнув обличчя полотном. На ньому відобразився його лик, який і назвали нерукотворним образом.

Привітання з Горіховим Спасом у прозі

Вітаю вас з Горіховим Спасом. Бажаю в це свято великого щастя і здоров'я вам і всій вашій родині, нехай підуть геть погані думки, а в душі нехай завжди буде мир і спокій. З Горіховим Спасом вас!

***

Хлібний Спас – світле свято. Свято літнього неба, чистої води і запашного хліба. Нехай здоров'я твоє буде міцно-горіховим, а життя – хлібно-ситним. Бажаю тобі доброго врожаю: снопів удач, кошиків успіхів, мішків радості та повні засіки добробуту.

***

Горіховий Спас – свято всіх православних християн. У цей святковий день хочеться побажати добра, здоров'я, миру, процвітання. Нехай кожен день ваш будинок наповнюється затишком, теплом, щастям, благополуччям. Даруйте один одному увагу і турботу, любов і вірність. Зі святом вас!


Привітання з Горіховим Спасом у прозі та віршах

У день Хлібного Спаса бажаю тепла, благодаті і любові. Нехай ваше здоров’я і здоров’я рідних буде таким же міцним, як горіхова шкаралупа. Нехай небо над вами буде безхмарним, а щастя ходить за вами по п’ятах. Взаєморозуміння, віри і любові!

***

Вітаю з Горіховим Спасом. Нехай це свято принесе в вашу сім'ю силу і віру міцну, як горіх, нехай у вашому домі панує добробут та мир. Бажаю здоров'я, чистоти душі й радості серця.

***

Із Горіховим Спасом! Святкового тріумфу! Посмішок, радості, удачі! Ароматного хліба й повних засіків багатого врожаю! Нехай панує мир і достаток у вашому домі! А попереду чекає усе тільки саме добре й хороше!

***

Вітаю з Горіховим Спасом. Нехай це свято принесе силу та міцну, як горіх, віру в ваш сім'ю, нехай в домі вашому панує добробут та мир. Бажаю здоров'я, благодіяння, чистоти душі та радості серця.

Привітання з Горіховим Спасом у віршах

В день Горіхового Спаса

Я бажаю благодаті,

Хай в житті із кожним часом

Наростають гори щастя!

І Спаситель, неустанно,

Вберігатиме від горя,

І удача океаном

Розіллється перед тобою!

***

У цей багряний серпень
Комори повні врожаю
Сонцем радісним зігріті,
Горішки й яблука великі.
Тож вітаю вас зі Спасом,
щастя зичу та добра,
Щоб серпневим поцілунком,
Теплою була зима!

***

Вітаю з Третім Спасом,

З горіхів зробимо запаси!

Помолимося образу Нерукотворному,

Святому, чудотворному!

З молитвою проводимо літо,

Нехай осінь буде теплом зігріта,

Побажаємо одне одному щастя,

Обійдуть хай нас біди і напасті!

***

З Третім Спасом вітаю,
успіхів в усьому бажаю!
По житті сонячної погоди,
захисту від усієї негоди!