Новий 2020 рік позначився для подружжя Меган та Гаррі суттєвими змінами. Вони наважилися відмовитися від тих здобутків, яких досягли у складі королівської родини, та розпочали самостійне життя. Проте, окрім нового помешкання, матеріального статусу та кар'єри, незалежність позначилася для пари відсутністю титулів герцогів Сассекських та приставки Королівська Високість.

Читайте також Переїзд Меган Маркл та принца Гаррі: будинок якої голлівудської зірки придбала пара

Як повідомляє видання The Sun, принц Гаррі вирішив не використовувати навіть королівське прізвище Маунтбеттен-Віндзор та використовувати лише своє повне ім'я. Під час частих перельотів з Канади до Британії він замовляв авіаквитки у компанії Travalyst на ім'я принц Генрі Чарльз Альберт Девід герцог Сассекский.


Принц Гаррі відмовився від свого королівського прізвища / Фото: The Sun

Слід нагадати, що подружжя Меган і Гаррі були змушені змінити й назву своєї благодійної організації. Вони вирішили назвати її Archwell. "Ще до Sussex Royal з'явилася ідея "арчі" – це грецьке слово, що означає "джерело дій". Ми вхопилися за цю ідею для благодійної організації і вона стала натхненням для імені нашого сина", – пояснили Меган та Гаррі в пресі.