Зірка стрічки "Форсаж" на особистій сторінці опублікував промовисте фото. На світлині ідеально видно м'язисте тіло та збавливий торс. У свої 52 роки голлівудський актор продовжує вражати приголомшливою фізичною формою та сталевими м'язами. Проте в центрі уваги опинився банан, приклеєний скотчем до білого рушника.

Читайте також: Спокусливі рухи в не менш звабливому одязі: як Мадонна готується до концерту

Інтимне фото Віна Дизеля має певний підтекст. Він лаконічно прокоментував свій перформанс і згадав відомого художника Майкла Мюллера, який часто ділиться кумедними знімками знаменитостей.

Haha... Майкл Мюллер. #ArtBasel,
– написав актор під еротичним фото.

Проте на такий відвертий вчинок зірку надихнув найбільший міжнародний ярмарок сучасного мистецтва Art Basel, який відбувся в Маямі. Автор Мауріціо Каттелан представив свій арт-об'єкт "Комік" (Comedian) – банан, приклеєний до стіни шматком непрозорого скотчу, який коштував 120 тисяч доларів. Проте художник Девід Датун вирішив також представити свій перформанс "Голодний художник" і з'їв банан. Відео стрімко підкорило мережу.

Таким екстраординарним чином Він Дизель доєднався до світового челенджу і посміявся з ярмарки Art Basel. Напевно, його ідея виявиться найбільш бунтарською та еротичною.