Прихильники використали знімок Наталії Могилевської, зроблений для нового музичного проєкту, який невдовзі вийде у світ. Анонс вона зробила завдяки фото, на якому закрила одну частину обличчя.

Дивіться також: Alyona Alyona перетворилася на ляльку Barbie: кумедне фото

Ефектний знімок нагадав жартівникам про перевірку зору. Тому до знімку Наталії Могилевської вони додали таблицю Сивцева.

Такий жарт не розгнівав артистку, а навпаки – розсмішив. У мережі Наталія Могилевська звернулась до прихильників з проханням надсилати їй подібні роботи. Найкращі з них співачка пообіцяла публікувати у своєму блозі.

"Чудовий гумор! Поважаю і люблю своїх фанів. Дуже крутий мем! У кого ще є ідеї?" – написала вона у мережі.

Що відомо про новий проєкт Наталії Могилевської

Днями Наталія Могилевська презентує свій lounge edition альбом із назвою "Любов – то велика сила". Артистка переспівала свої знамениті хіти, додавши до них романтичних ритмів джазу. Особлива платівка, за словами артистки, має вийти до кінця травня 2020 року, тому прихильники вже в очікуванні такої музики.

"Мої мрії про побачення завжди в стилі джаз. І якщо я уявляю собі вечерю при свічках, я хочу, щоб мій чоловік запросив мене під м'яку, ніжну боссанова з прохолодними дудками у спекотній пустелі. Саме цією красою і ніжністю просочений альбом, який я дарую до літа всім українцям для романтичних побачень", – зазначила Наталія Могилевська в анонсі.