Вдруге за місяць Кіану Рівзу довелося стати причиною для мемів. А все тому, що на одному з байк-шоу американець Білл Монтенейрі сплутав учасника заходу з зіркою голлівудських фільмів.

Тут більше: Кіану Рівз у вигляді мема опинився в підручнику Всесвітньої історії

На своїй сторінці в фейсбуці чоловік, який є прихильником Дональда Трампа, опублікував кілька знімків з нікому невідомим парубком, якого прийняв за Кіану Рівза. Ба більше, американець постав на фото з плакатом з надписом "Трамп 2020" і додав, що кумир мільйонів також є прибічником чинного президента США.


Скріншот зі сторінки американця в фейсбуці

Через деякий час світлина стала причиною для створення мемів у твіттері, фейсбуці та інших соцмережах. Користувачі мережі замінили обличчя справжнього Кіану Рівза на всіх найпопулярніших світлинах з актором.

Як виявилося, чоловіка, якого прийняли з Кіану Рівза, звати Нік Герман. Він живе в Меріленді і насправді захоплюється байками. На відміну від користувачів мережі, він не бачить в цій ситуації нічого кумедного.

Окей, це безумство. Якийсь придурок зробив моє фото в минулі вихідні на Timonium Bike Show і тепер публікує в Instagram, що зустрів Кіану Рівза. Господи, люди, справді? Так, це Я праворуч. Що не так з людьми? І він отримав 250 тисяч "лайків",
– написав Нік Герман.


Скріншот

Скріншоти мемів з Ніком Германом і Кіану Рівзом