Про це повідомляє Headinsider.

1. Якщо ви не можете заснути, не впершись у щось або в когось коліном, значить ви – спокійна і надійна людина. Вас нелегко образити, і ви не боїтеся майбутнього. Такі люди здатні усміхатися навіть у найсуворіший ранок і легко звикають до будь-яких змін у житті.

2. Якщо здебільшого ви спите в позі ембріона, то ви часто маєте потребу в захисті, розумінні і співчутті. Згорнувшись калачиком уві сні, ви ніби відгороджується від проблем. Якщо так спить ваш чоловік, припиніть його тероризувати. Якщо так спить ваш кіт – він нормальний кіт.

3. На животі, розкинувши руки і ноги в різні боки, сплять лідери. Такі люди є імпульсивними та ініціативними, вони пильно стежать за порядком у сім'ї і на роботі, вважають за краще все заздалегідь планувати і не люблять несподіванок. Через свою наполегливість і відповідальність такі люди швидко досягають успіху.

4. На спині сплять праведники і королі. Схоже, що ви серед них. Ви позитивні і життєрадісні, звикли бути в центрі уваги і любите веселі компанії. У роботі ви наполегливі, уперті, але раціональні, віддаєте перевагу говорити правду в очі. Найчастіше так сплять чоловіки, але трапляються і залізні леді.

Читайте також: Що не можна робити перед сном: список вечірніх табу

5. Якщо ви спите, як солдат на варті, то ви – врівноважена персона, яка має мету в житті і прагне до неї. Ви буваєте суворими, педантичними і вимогливими, але найбільше вимог ви маєте до себе.

6. Спите, як чапля? Ви непередбачувана особистість, яку тягне на різні пригоди, а зміна настрою часом шокує оточення. За лічені хвилини ніжність може перетворитися на скандал і навпаки. Найчастіше вам складно зробити вибір. Але в житті і роботі ви віддаєте перевагу стабільності, спокою та акуратності. Якщо ви щоразу спите в різних позах, то ви багатогранна особистість, в якій вмістилося неосяжне.