Повню у травні ще називають Квітковим Місяцем. Така назва пішла від індіанців Північної Америки. Вони настільки вразились красою квітів, які розпускались у цей час, що нарекли Місяць квітковим, пише LifeStyle 24.

Цікаво знати 3 знаки зодіаку, які постійно наживають собі ворогів

Стрілець

Цей знак зодіаку належить до елементу вогню і панівної планети Юпітер. Люди, народжені під цим знаком (з 23 листопада по 21 грудня), часто характеризуються як енергійні, оптимістичні та відкриті. Вони мають схильність до пригод, відкриті до нового досвіду і завжди готові до викликів. Стрільці великі ентузіасти та люблять свободу, вони віддають перевагу широким горизонтам і можливостям.

Гороскоп про Стрільців

Стрілець також вважається філософським знаком, і його представники часто ставлять питання про сенс життя і шукають глибокого розуміння світу.

Що відомо про повню у травні

13 грудня 2023 року почалась фаза Молодика у Стрільці, того у травневій повні доведеться "збирати врожай" того, що вдалось "посіяти" за цей період.

Повня – це фаза Місяця, коли він перебуває в повній ілюмінації та повністю освітлюється сонячним світлом. Вважається, що в цей час енергія Місяця досягає свого піка.

Астрологи зазначають, що це час завершення процесів, розкриття та висвітлення певних аспектів нашого життя. Повня може впливати на емоції, настрій, взаємодію з іншими людьми та наші рішення.

Рекомендується у цей період спрямувати свої ресурси та енергію на початок реалізації давніх планів, розпочати вивчення чогось нового тощо.

Повний місяцьПовний Місяць / Фото Pexels

Варто бути готовим до того, що в житті виникатимуть дивні та досить непередбачувані події. Якщо відчуватимете внутрішні емоційні гойдалки, то краще спрямувати таку енергію в правильне русло, як спорт чи консультації з психологом.

Крім того, за дня Венера поєднається з Юпітером, які спрямовуватимуть свою силу на успіх. Основне не проґавити момент, шукаючи відмовки у вигляді ліні.

Варто також подумати й про творчий аспект свого життя. У цей період рекомендовано відвідати музей, сходити в театр чи на якусь виставку.

Сузір'я Стрільця

Сузір'я Стрільця – залишається одним з найпривабливіших та загадкових об'єктів на небі, яке привертає погляди та захоплює увагу своєю красою та таємничістю.

Це сузір'я має багату історію міфів і легенд, які відображаються в культурах різних народів.

У грецькій міфології часто згадується Кентавр – створіння з головою, руками та торсом людини, але з тілом коня. Зазвичай це зображення пов'язується з сузір'ям Стрільця, оскільки в грецькій міфології центральною фігурою сузір'я є Хірон, великий мудрець-кентавр, який вчив багатьох героїв, включаючи Ахіллеса та Геракла.

Хірон був поранений стрілою, випущеною Гераклом. Він віддав своє життя, а за це Зевс відзначив його, та після смерті помістив Хірона серед зірок на небі, як сузір'я Стрільця.