Олексій Потапенко поділився тим, які труднощі здолало їхнє з Настею кохання на шляху до офіційних та публічних стосунків. У інтерв'ю програмі "Життя відомих людей" він вперше зізнався, як робив пропозицію майбутній дружині та чому довго лишав її у здогадках.

Читайте також: Потап зізнався, чи зумів налагодити спілкування з мамою Насті Каменських

Ні для кого не секрет, що гуртові "Потап і Настя" було досить важко взаємодіяти на початку спільної кар'єри. Їхнє майбутнє як дуету неоднаразово було під загрозою розпаду. Тримала їх разом лише любов прихильників. Проте невдовзі партнерство на сцені переросло у щось більше.

Аби освідчитися коханій Потап вигадав незвичну історію. Він розповів дівчині, що під час будівництва фундаменту їхнього будинка знайшли старовинну скриньку. Настя виявила величезне бажання дізнатися, що в середині, адже обожнює раритетні речі. Проте поїзд на будівництво Потап відкладав цілий місяць. Скринька з обручною чекала свого призначення аж поки Настя власноруч не відкрила цей сюрприз.

У цей дощовий день я хочу тобі сказати таку хрінь,
– встиг промовити співак, стоючи на одному коліні.

Без зайвих слів кохана зрозуміла його і погодилася стати дружиною Олексія Потапенка.

Пара публічно оголосила про стосунки у день свого весілля 23 травня 2019 року. Відверте та довгоочікуване зізнання прозвучало у вигляді пісні "Константа", яку Потап опублікував у день одруження.