Про весілля Потапа і Насті Каменських повідомили на офіційній сторінці гурту MOZGI, а також артист опублікував на своєму YouTube-каналі відеоролик, в якому зізнається співачці у коханні.

Читайте також: Офіційно: Потап і Настя Каменських одружуються

Також одразу після розголошення таємниці на сайті ТСН з'явилися їхні спільні кадри, на яких вони обіймаються, роблять каву на кухні, а також граються з домашнім улюбленцем собакою Мімі. Попри те, що зірки часто ділилися спільними фотографіями на сторінках в Instagram, знімки такого характеру шанувальники мають змогу побачити вперше.

Потап і Настя Каменських одружуються – романтичні фото пари

Читайте також: Настя Каменських та Потап відсвяткують весілля за Києвом, – ЗМІ

Що відомо про стосунки Потапа та Насті Каменських?Діяльність дуету "Потап і Настя" Каменських тривала з 2006 по 2017 рік. У той час Олексій Потапенко перебував в офіційному шлюбі з українською продюсеркою Іриною Горовою (1999-2014), від якої виховує 10-річного сина. Однак про його стосунки з Настею Каменських відомо доволі мало, оскільки зіркова пара навмисно приховувала свої відносини від шанувальників і преси.

Що цікаво, протягом кількох останніх років співачка почала натякати на романтичні відносини з коханим чоловіком, не називаючи його ім'я. Фанати запідозрювали, що її супутником є колега по сцені, однак офіційного підтвердження не було. На безіменному пальці Насті Каменських також красувалася обручка, появу якої вона не коментувала до того дня, коли вони з Потапом повідомили про своє одруження.