39-річний продюсер та артист вирішив довести, що йому під силу не лише підкорювати серця мільйонів слухачів своїми запальними хітами, а й господарювати вдома. Відповідний кадр Потап опублікував в інстаграм-профілі. Він не став приховувати, що чекає на похвалу, проте далеко не всі підписники були в захваті від його роботи.

До теми Настя Каменських розсекретила цікаву подробицю про Потапа: Почав нещодавно

"Після закінчення роботи, потрібно себе похвалити", – підписав фото музикант, позуючи біля дровітні. Потап постав з оголеним торсом та в рукавичках. Він виглядав спітнілим і виснаженим від важкої фізичної роботи у спекотний день. Проте, судячи з уього, хоч репер і виснажений, проте не менш задоволений собою.

Реакція мережі

Шанувальники неоднозначно сприйняли господарювання Потапа. Одні висловили захоплення зіркою та зазначили, що з таким чоловіком його красуня-дружина Настя Каменських у цілковитій безпеці: "Чоловік сказав чоловік зробив", "З таким Настя точно не пропаде", "Тепер Насті буде тепло взимку. Молодець", "Останнім часом дивишся на наших зірок і радієш. Переконуєшся, що вони такі ж звичайні люди".

Проте серед його шанувальників знайшлися й скептики. Підписники помітили, що рукавиці, в яких позував Потап, після важкої роботи виглядають, як нові. Вони також зауважили, що співак неправильно вдягнув господарські рукавички, які слід одягати гумовими вставками всередину:

  • Для початку, рукавички правильно одягти потрібно! А так молодець;
  • Мені здалося, чи права рукавичка одягнена на ліву руку;
  • Так, а рукавички навпаки одягнені;
  • Рукавички неправильно одягнені. Жовтий малюнок повинен бути всередині долоні.