Відповідними знімками Лівія Джуджоллі поділилась із прихильниками на інстаграм-сторінці. Святкування Нового року вона організувала у власному помешканні, куди запросила найближчих друзів та колишнього чоловіка Коліна Ферта.

Читайте також: Екзотичне свято: в якій країні Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко зустріли Новий рік

На одному з кадрів колишнє подружжя позувало перед камерою телефону, ніжно обіймаючись. А от на іншому фото Лівія показала затишний відпочинок з гостями на її подвір'ї.

Як ми закінчили і як ми почали святкувати Новий рік. Прощавай, 2019-й, і привіт, нове десятиліття,
– написала Лівія Джуджоллі.


Колін Ферт та Лівія Джуджоллі на новорічній вечірці / Instagram / @liviafirth


Актор Колін Ферт зустрів Новий рік з колишньою дружиною / Instagram / @liviafirth

Що відомо про шлюб Коліна Ферта? Колін Ферт та Лівія Джоджуллі упродовж 22 років були взірцем міцних стосунків у Голлівуді. Однак у 2018-му їхня ідилія порушилась, коли світ дізнався, що дружина актора мала роман з журналістом. Лівія тоді подала до суду на колишнього коханця, заявивши, що потерпає від його переслідувань.

Всі очікували, що Колін Ферт одразу ж розлучиться зі зрадницею. Однак цього не сталось, а актор навіть зі співчуттям відповів на лист Марка Бранкаччі, який надіслав йому спільне фото з Лівією Джоджуллі. У ЗМІ підозрювали, що спільні сини подружжя повпливали на рішення Ферта, однак вже за рік після скандалу він все ж вирішив розірвати стосунки з дружиною.