П'ятеро чоловіків, серед яких Квентін Тарантіно ("Одного разу в Голлівуді"), Тодд Філліпс ("Джокер"), Пон Джун Хо ("Паразити"), Мартін Скорсезе ("Ірландець"), Сем Мендес ("1917"), склали один одному гідну конкуренцію на премії Оскар-2020.

Тут: Переможці премії Оскар-2020: перелік

Проте перемогу в одній із найпрестижніших номінацій вдалося отримати Пону Джун Хо. Південнокорейський режисер працював над фільмом "Паразити", який також отримав статуетку за "Найкращий оригінальний сценарій" та "Найкращий міжнародний повнометражний фільм".

За сюжетом, хлопець Кі Ву виріс у досить бідній родині. Його найрідніші люди – мама, тато і сестра – збирають картонні коробки для піци. Така робота – їхній єдиний стабільний заробіток. Якось друг Кі Ву "підкидає" йому вакансію, розповідаючи про пошук репетитора для дівчинки з багатої сім'ї. Кмітливий хлопець вирішує підробити документи про освіту і спішить отримати свою посаду. Багаті господарі будинку з радістю приймають відчайдушого хлопця і дослухаються до кожного його слова. Однак вони навіть не підозрюють, до чого призведуть такі довірливі стосунки.

"Паразити": трейлер українською дивитися онлайн