Про це на свої сторінці у Facebook написав кримськотатарський журналіст Айдер Муджабаєв, який пригадав його висловлювання щодо Криму після окупації півострова.

"Ставлення до кримнашиста Баталова, хорошого померлого актора, істерики росіян "ну він – же артист, вибачте йому за його промах з підтримкою війни" проти України – черговий показник того, що ми живемо в абсолютно різних світах. В одному – горе, смерть, війна, в іншому – "чисте мистецтво" схвалювати свого фюрера у його кривавих справах і не нести за це ніякої моральної відповідальності", – підкреслив він.

Читайте також: Путін відреагував на смерть зірки "Москва сльозам не вірить" Баталова

Крім того, журналіст наголосив, що ніхто не збирається плювати йому в труну.

"Але і прощати йому його підлість ніхто в Україні не збирається. Росіяни для нас – мешканці потойбічного звіриного світу, причому вже практично всі. Особливо це стосується так званої інтелігенції", – додав кримський татарин.

Також Айдер Муджабаєв опублікував і саме висловлювання Баталова щодо Криму.

Я людина – груба, відтак можу сказати: мені абсолютно наплювати на те, як на нас будуть дивитись у світі. Головне, що це абсолютно розумно, тому що зроду так і було. Раніше в нашій країні це було свято – їхати на море до Криму – для молоді це був найкращий літній відпочинок. Так що все це прекрасно та чудово. Це дуже потрібний шматочок рідної землі, дорогоцінно потрібний! Завжди, як тільки відпустка або ще щось – ми завжди на море їздили туди. Зараз мені вже років багато, так що не знаю, чи поїду цього разу, але чудово, що у нас знову є Крим! Я не кажу про різні військові інтереси – це інше. Я просто говорю про людей. І спасибі за це одній людині, якій ми зобов'язані цим – він є абсолютним молодцем. І головне, що це правда, тому що люди там все одно завжди були нашими. Я всіма руками також аплодую, махаю та кричу: "Це чудово!"
– зазначав свого часу актор.

Нагадаємо, уранці 15 червня на 89 році з життя пішов зірка стрічки "Москва сльозам не вірить" Олексій Баталов. Актор помер уві сні після тривалого перебування в лікарні.