Тетяна Карпова померла на 103-му році життя, останній місяць життя акторка відчувала себе погано і не вставала з ліжка.

Читайте також: Помер легендарний український льотчик Юрій Курлін

Карпова народилася у Харкові в 1916 році і прожила там до 17 років, після чого поїхала в Москву. У 1938 закінчила Театральне училище при Московському театрі Революції, який в 1954 році перейменували на Театр імені Маяковського.


Померла Тетяна Карпова

Тетяна Карпова – фільмографія

Актриса зіграла понад півсотні ролей. До 2011 року вона продовжувала працювати в театрі. Вперше вона вийшла на сцену в 13-річному віці в спектаклі Куліша в театрі "Березіль" (режисер Лесь Курбас). У 1932-1934 роках грала на сцені Харківського молодіжного робочого театру "Темафор" (Театр малих форм).

У кіно Тетяна Карпова знімалася рідко. Кращі ролі – Сурмілова в кіноопереті "На підмостках сцени" Костянтина Юдіна та Клавдія Іванівна в кінокомедії "Теща" Сергія Сплошнова.

Фільми із Тетяною Карповою:
- Мелочи жизни (сериал, 1992 – 1995);
- Уроки музыки (ТВ, 1990);
- Кошка на раскалённой крыше (ТВ, 1989);
- Сеанс Гипнотизера (ТВ, 1985);
- Игра в джин (ТВ, 1985);
- Эцитоны Бурчелли (ТВ, 1978);
- Шелковая кисточка (ТВ, 1977);
- Следствие ведут знатоки: Любой ценой (ТВ, 1977);
- Угощаю рябиной (ТВ, 1976);
- Ольга Сергеевна (сериал, 1975);
- Мегрэ и человек на скамейке (ТВ, 1973);
- Теща (1973);
- Игра без правил (1965);
- На подмостках сцены (1956).


Тетяна Карпова – фільмографія

Особисте життя Тетяни Карпової

Першим чоловіком артистки став головний художник Театру імені Маяковського Костянтин Кулешов, другим – режисер театру Сергій Майоров. Пізніше вона вийшла заміж ще двічі – за директора-розпорядника Театру Маяковського Дмитра Долгопольський і інженера Євгена Олександровича, про яого відомо небагато. Останній чоловік – Євген – вчинив самогубство. Дітей у актриси не було.


Тетяна Карпова – особисте життя

Секрет довголіття від актриси – любити себе, ні в чому собі не відмовляти, повністю віддаватися своїм почуттям, ні в якому разі їх не стримувати. Адже для того щоб тебе полюбили, потрібно для початку самому полюбити себе.

Останній місяць актриса взагалі не вставала з ліжка. Ще раніше Тетяна Карпова отримала перелом шийки стегна. Однак кістки неправильно зрослися і навіть численні операції не змогли поставити артистку на ноги – Карпова залишилася прикута до інвалідного візка. З цієї причини Тетяна Михайлівна була змушена покинути сцену. Також деякі джерела повідомляють, що у Тетяни Михайлівни був рак шкіри.


Померла Тетяна Карпова у Москві