"Годину тому перестало битися сердце нашої Юлі", — повідомила на своїй сторінці в Instagram офіційна представниця співачки Анна Ісаєва.

Читайте також: Похорон Юлії Началової у Москві: відео і фото

Як розповіла Анна Ісаєва журналістам MK.RU, смерть Юлії Началової настала від сепсису. Запальний процес в організмі викликало незначне пошкодження ноги, яке артистка не могла вилікувати самотужки.

Окрім цього, Анна Ісаєва вирішила прокоментувати чутки у мережі щодо онкохвороби її подруги. За словами представниці Юлії Началової, це фейкова інформація, яка стрімко поширилась у російських ЗМІ.

Такого діагнозу немає. Проводили розтин. Причина смерті – сепсис. Юля не пережила другу хвилю сепсису,
– зазначила Анна Ісаєва.

На початку березня стало відомо про погане самопочуття Началової, а вже 11 березня її Юлія госпіталізували в реанімацію з критично високим рівнем цукру в крові. Разом з цим виникли й інші ускладнення, серед яких – пневмонія, сепсис і гангрена. Згодом Юлію підключили до апарату штучної вентиляції легенів, після чого почався набряк. Згодом у співачки почали відмовляти внутрішні органи і медики ввели її в стан медикаментозної коми.

Батько загиблої артистки Віктор Началов раніше розповідав, що його донька натерла праву ногу. Пошкодження вона намагалась вилікувати сама, ставивши примочки. Однак з часом хвороба загострилась, тому Юлія Началова звернулась за допомогою до медиків. Лікарі упродовж майже тижня боролись за її життя, однак врятувати російську артистку так і не вдалось.