Відома журналістка була ведучою таких програм як "Зустрінемося ввечері", "Ресторанні новини", "Страва від шефа", Подорожі зі смаком". Вона також була шеф-редактором інтернет-журналу TastesGood, в якому вперше з'явилася рубрика "Ревізор" – ще задовго до появи однойменної програми, яка виходить на телеканалі "Новий канал".

Читайте також: Померла Ірина Алцибєєва – відома українська телеведуча та журналістка


Ірина Алцибєєва


Ірина Алцибєєва

Ірину Алцибєєву впевнено називають першим гастрономічним журналістом в Україні, яка не лише досліджувала українську кухню, а близько 15 років "тестувала" та описувала традиції кулінарного мистецтва за кордоном.

Журналістка завжди стверджувала, що українська кухня нічим не поступається заморським і вона вперто боролася за якість їжі в українських ресторанах, через що мала славу професійного ресторанного критика. Власне, після багатьох років знайомства з кухнями світу, Алцибєєва стала експертом ресторанного бізнесу, висококласним критиком і відмінним кулінаром.

Читайте також: Смачні тренди: які продукти модно їсти в 2017 році


Ірина Алцибєєва (зліва)


Ірина Алцибєєва

Ірина також представляла Україну в якості журі на чемпіонаті світу з кондитерського мистецтва MDAS в Парижі 2008 році. Тоді вона створила фільм про кондитерську майстерність в Україні, а також безліч інших відеосюжетів про українську та світову гастрономію.

Читайте також: Про кулінарний бізнес і стиль життя: інтерв'ю із Євгеном Клопотенком

Крім телепередач, Ірина, як і більшість журналістів, вела свій блог в інтернеті, де ділилася своїми думками про те, що відбувається навколо ресторанного бізнесу, гастрономії і багатьох інших проблем. Вона зазначала, що безліч ЗМІ пишуть про неї неправдиву біографію, тому що в неї було зовсім буденне життя.

А все тому, що моя біографія як уніформа, яку видавали всім радянським дітям, і в ній немає нічого цікавого: народився, вчився, піонерія-комсомол, ВНЗ, декрет, розподіл, робота за 85 "ре", перебудова, човниковий бізнес, другий декрет, повернення на колишню посаду редактора, і створення власного бізнесу (невеликого). Усе. Ніяких перчених фактів, ніяких видатних успіхів, просто – звичайна життя "НЕ зірки", хоча вся моя робота і пов'язана з телебаченням, а потім – з телекомунікаціями,
– відверто розповідала Ірина.


Ірина Алцибєєва


Ірина Алцибєєва


Ірина Алцибєєва

Її колеги та рідні пам’ятатимуть Ірину Алцибєєву як "яскраву, самобутню та невтомну" жінку та журналістку.