Про це повідомляє Variety з посиланням на менеджера акторки. Згодом смерть підтвердила донька Дороті Мелоун.

Читайте також: Померла Долорес О'Ріордан – вокалістка The Cranberries

Дороті Мелоун народилася 30 січня 1924 року в Чикаго. Вона була дитиною, коли її родина переїхала в Даллас. Навчаючись у школі, Дороті грала в театральному гуртку. Там її і помітив представник голлівудської студії RKO, що шукав юну актрису для зйомок в Голлівуді.


​Померла оскароносна актриса – Дороті Мелоун

Мелоун дебютувала на великому екрані у віці 18 років. Це був фільм "Гільдерслів на Бродвеї". Імені молодої актриси в титрах не значиться. Протягом деякого часу Дороті отримувала епізодичні ролі в різних картинах, найчастіше без слів.

Таких фільмів було безліч, деякі з них стали класикою Голлівуду, наприклад, "Великий сон" з Хамфрі Богартом. У спробі змінити на краще свою кар'єру Мелоун перефарбувала волосся і стала платиновою блондинкою.


​Померла оскароносна актриса – Дороті Мелоун

У 1957 р Мелоун отримала премію "Оскар" за роль у фільмі "Слова, написані на вітрі". Після цього вона привернула до себе ще більшу увагу режисерів і в наступні роки знялася в таких фільмах, як "Людина з тисячею обличь" (1957), "Заплямовані ангели" (1958), "Шериф" (1959), "Остання подорож" ( 1960) та інших.


​Померла оскароносна актриса – Дороті Мелоун

З кінця 1950-х рр. Дороті стала зніматися на телебаченні. З 1964 по 1969 рр. вона виконувала ролі КонстансМакКінзі в телесеріалі "Пейтон-Плейс". Її останньою роллю в кіно стала Хейзл Добкінс у фільмі "Основний інстинкт". За внесок в кіноіндустрію вона удостоєна зірки на Голлівудській алеї слави.

Долорес тричі була заміжня і тричі розлучалася, народила двох дочок: Мімі і Дайан.


Померла оскароносна актриса – Дороті Мелоун