Трагічну новину повідомила мама знаменитості на її особистій сторінці в інстаграмі. Вона розповіла, що разом із Ніколь загинув її ненароджений син, якого вона називала Рейн. Зірка пішла з життя в суботу, 11 липня. Причини смерті її рідні не називають.

Читайте також Померла акторка Келлі Престон – дружина Джона Траволти

З великим сумом я повинна повідомити вам, що Ніколь і її син, якого вона і її партнер Бога назвали Рейн, померли в суботу вранці,
– написала мати.

Ніколь мала велику аудиторію підписників в інстаграмі – понад 156 тисяч користувачів мережі. Вона з радістю ділилася з ними запальними танцювальними роликами, розповідала про вагітність. На її особистий ютуб-канал підписалося майже 85 тисяч людей. Відео переглядали декілька сотень тисяч разів та активно обговорювали у коментарях.

Мати Ніколь розповіла у дописі, що її донька запланувала декілька нових роликів на ютубі. Її партнер, вуличний танцівник Глобал Бога дозволив опублікувати ролики після смерті своєї обраниці.

Пропонуємо переглянути яскраві дописи, які з'являлися в інстаграм-профілі Ніколь та відео на її ютуб-каналі, яке було презентоване декілька годин тому.

Дивіться блог Ніколь Теа: відео