Як повідомляє видавництво DC Comics, причина смерті Льона Уейна поки невідома. Відомо, що раніше Льон переніс операцію на хребті. Крім того, у автора коміксів було хворе серце – в 2015 році йому робили коронарне шунтування.

Читайте також: Голлівудського актора Блейка Херона знайшли мертвим

"З глибоким сумом DC Entertainment оплакує смерть письменника і редактора Льона Уейна, дорогого друга і давнього співробітника компанії", – йдеться в заяві.

Президент DC Entertainment Діана Нельсон зазначила, що Уейн працював над створенням практично кожного великого персонажа видавництва.

"Наші молитви і любов з Крістін (дружина Уейна, – "24"), Його сім'єю і фанатами", – наголосила вона.

Видавництво Marvel Entertainment також висловило співчуття у зв'язку з смертю Уейна, чий "внесок у Всесвіт Marvel як письменника, редактора і члена сім'ї Marvel ніколи не буде забутий".

Уейн працював над перезапуском серії коміксів про "Людей Х" в 1975 році, в тандемі з Дейвом Кокрамом. Крім того, він писав сценарії для випусків "Бетмена", "Супермена" та інших.

Х'ю Джекман, який зіграв Росомаху в серії фільмів про супермутанта, прокоментував смерть письменника.

"Мені пощастило познайомитися з Льоном Уейном в 2008 році. Я сказав йому тоді, що він серцем, головою і руками створив найвеличніших персонажів коміксів",– написав він.