Про ймовірну причину смерті раніше повідомляли у соцмережах рідні виконавця. Тепер же відомо, що за результатами судово-медичної експертизи Кирило Тлумацький помер внаслідок гострої серцевої недостатності, передає Telegram-канал "Говорить Москва".

Читайте також: Помер репер Децл: біографія та популярні пісні російського артиста

"Кирило Толмацький помер в результаті гострої серцевої недостатності, що з'явилася через ускладнення захворювання серцево-судинної системи", – йдеться у повідомленні з посиланням на результати Слідчого комітету Російської Федерації.

Також експерти під час судмедекспертизи виявили генетичне захворювання – гіпертрофічна кардіоміопатія. Вона характеризується гіпертрофією (потовщенням) стінки лівого або правого шлуночка серця.

Варто додати, що 3 лютого про смерть музиканта написав його батько Олександр Толмацький на своїй сторінці у Facebook.

"Кирила більше немає", – написав він.

Російське видання "Известия" із посиланням на концертного директора музиканта Павла Беленца повідомляло, що попередня причина смерті виконавця – зупинка серця. Помер Децл після концерту в російському місті Іжевську.

Після виступу пішов в гримерку, через кілька хвилин йому стало погано. Попередня інформація – у нього сталася зупинка серця, і він помер,
– сказав Беленц.

Читайте також: Помер відомий репер Децл: у мережі опублікували посмертний кліп артиста

Згодом смерть відомого російського реп-виконавця підтвердила і його дружина.

"Бог забрав коханого. RIP", – написала вона на своїй сторінці в Instagram. Смерть Децла прокоментувала також його матір. Наразі дописи в соціальній мережі видалені.

Кирило Толмацький народився 22 липня 1983 року в Москві. На його рахунку — музичні альбоми "Хто? Ти", "Вуличний боєць", aka Le Truk та інші.