Таку сумну звістку сповістила його донька Марина Лузгіна, передає інформаційна агенція "Інтерфакс".

Читайте також: Помер Леонід Бронєвой: біографія актора та цитати про Україну

Зазначається, що помер він у себе вдома.

Щодо церемоній прощання та поховання поки жодної інформації немає, хоча, найімовірніше, похорон відбудеться на Троєкурівському кладовищі.

Зауважимо, що Георгій Натансон народився 23 травня 1921 року в Казані, проте згодом переїхав до Москви, де закінчив Всеросійський державний інститут кінематографії (ВГИК).

Після навчання він працював другим режисер у Івана Пир'єва, Олександра Довженка та Андрія Тарковського. Проте все ж став відомим як самостійний митець. Зокрема, він був кінорежисером, сценаристом і драматургом безлічі фільмів, які згодом набули неабияку популярність.

Ще одним цікавим фактом є те, що Натансон екранізовував твори популярних на той час драматургів і письменників (Розов, Рощін, Альошин, Радзинський).

Крім того, у нього вперше знялися такі майбутні зірки радянського екрану як Тетяна Дороніна, Наталя Тенякова, Наталя Єгорова, Олександр Домогаров, Марина Зудіна та Анна Тихонова.

Читайте також: Померла відома модель Кілер, що прославилася завдяки дипломатичному скандалу з Кремлем

Найвідомішими його роботами є такі фільми: "Старша сестра", "Ще раз про любов", "Валентин і Валентина", "Все залишається людям", а його стрічка "Небесне творіння" отримала Гран-прі на фестивалі у Венеції в 1960 році.

До слова, останніми роками режисер працював в жанрі документального кіно, зокрема, над художньо-публіцистичної трилогією про Михайла Булгакова. Дві її частини – "Я повернусь..." і "Михайло Булгаков на Кавказі" – вже вийшли.