Інформацію про смерть актора підтвердила його дружина Шейла. Наразі відомо, що 89-річний Шейн Ріммер помер у п'ятницю, 29 березня. Причину його смерті поки не розголошують.

Читайте також: Британський гурт Her's потрапив у моторошну ДТП: музиканти загинули

На сумну новину вже відреагували кінематографісти. Так, британський продюсер і режисер Джеррі Андерсон розповів, що смерть колеги по шоу-бізнесу стала справжнім шоком, від якого й досі не може оговтатись.

Сумна новина про те, що помер Шейн Риммер, стала справжнім шоком для всіх нас в Anderson Entertainment. Ми висловлюємо наші співчуття родичам та друзям Шейна,
– написав у соцмережах Джеррі Андерсон.

Помер Шейн Ріммер: фільмографія актора

Шейн Ріммер народився 28 травня 1929 року в Канаді. Однак у 50-их роках він вирішив переїхати до Великобританії, де й розпочалась його бурхлива акторська кар'єра. Першу популярність актор отримав завдяки мультсеріалу Thunderbirds, в якому він озвучував головного героя.

Сама ж фільмографія 89-річного Шейна Ріммера вражає: на його рахунку – участь у понад 100 фільмах. Він з'явився у кінострічках "Капітан Скарлет і Містерони" (Captain Scarlet and the Mysterons), "Джо 90" (Joe 90), "Секретна служба" (The Secret Service), "НЛО" (UFO), "Простір: 1999" (Space: 1999), "Космічна поліція" (Space Police) та ін.


Помер Шейн Ріммер / Twitter / @MarshallJulius

Найбільш популярними роботами Шейна Ріммера були фільми про Джеймса Бонда ("Шпигун, який мене кохав", "Діаманти залишаються назавжди", "Живеш тільки двічі") Окрім цього, знаменитий актор постав у четвертому епізоді "Зоряних війн".

На смерть Шейна Ріммера відреагували представники серії фільмів про агента 007. На офіційній сторінці у Twitter вони висловили співчуття родичам актора та додали кадр зі зйомок фільму про Джеймса Бонда, на якому видніється Ріммер.